"Темора"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » "Темора" » Поход за сокровищем » Ещё вопросы к мастерам.


Ещё вопросы к мастерам.

Сообщений 1 страница 30 из 60

1

Понимаю что вопрос  слегка не в тему, но когда игра(число)? И кто на кого уже заявился?

0

2

Игра будет проходить с 22 по 25 августа 2008 г. в Харьковской области, пока заявок немного, но уже есть дунаданы, половина Хоббитона, кое-кто из Ривендейла и Лихолесья, Дол-Гулдур, пауки и ворги, немного орков и гномов а так же несколько ключевых персонажей.

0

3

Доброго дня! Ваш проект мені сподобався, але хотілося б з’ясувати наступне питання ;)
  Думаю, як майстри хочуть знати про своїх гравців, так і гравцям було б цікаво дещо взнати про майстерську групу. В той час інформація не є очевидною. Принаймні, мені не трапилася, якщо я просто не знайшла - перепрошую, буду рада посиланнячку.
Отож: - Хто ви, що ви взагалі, звідки
- розмір і склад МГ, можливо зі спеціалізацією,
- це ваш перший проект, чи є вже досвід інших полігонок
- ймовірність успішного проведення гри у вказані терміни у вказаному місці і саме на данну тему ;)  Тобто: ваше чесне ім’я, грант, офіційна угода з певним рівнем влади...
- політика стосунків з гравцями.
- як плануєте зібрати декларовану кількість гравців і попередження недозаїзду (наскільки розумію, від цього страждає зараз більшість ігор)
- інше, що вважаєте за потрібне сказати людям

Дякую :).

0

4

Гм... Цікаве питання, досі нам таких іще не ставили.
Проте спробую відповісти.
Розмір та склад майстерської групи ви могли побачити наприкінці правил, туди входять чотири основні майстри - головний майстер та майстер смерті Яна Рижкова (Меб), майстер гномів та людей Вадім Вершинін (Барбароїд), майстер ельфів та гобітів, а за сумісництвом - магії - я, Юлія Баткіліна (Юля) та майстер темного блоку та бойової взаємодії Юрій Білозьоров (сер Гі) - тобто всі модератори цього розділу. Хто ми? Люди, що полюбляють рольові ігри, мешкаємо в Харкові, займаємося в реальному житті кожен своєю справою. Крім того зараз набираються ігротехи-регіонали та ігротехи інших спеціальностей, проте не всіх гравцям потрібно отак одразу знати, тому пойменно не назву. За плечима в нас одна полігонка (Казки Старої Англії,, позаминулий рік) та низка камерок, деякі з котрих відображені  на цьому форумі (інші проходили тоді, коли він ще не працював). Угод з офіційними установами щодо проведення гри ми не маємо, але клуб "Темора", до якого входить МГ, і на форумі якого ви знаходитеся, власне, є  офіційною організацією, має всі відповідні документи, печатку та право проведення заходів у Харківській області. Гра "Похід за Скарбом" = клубний плановий захід, а якщо ви роздивитеся цей форум, то зрозумієте, що клуб активно діє - навіть за таким крихітним шматочком нашої діяльності можна зрозуміти, що всі заплановані заходи у нас відбуваються вчасно. Полігон ще не визначено, але досі проблем із владою ми не мали. І це норма, коли він визначається навесні-влітку, а гра проходить в серпні. Імовірність УСПІШНОГО проведення гри я вам точно передбачити не можу - тут багато що залежить  і від гравців, а не тільки від МГ, проте, якщо не трапиться щось дуууже форсмажорне (як от повінь, землетрус, смерть всіх членів МГ, державний переворот, повна заборона діяльності всіх рольових клубів тощо), то грі дамо старт у вказані строки. Що ж до дотримання нами теми, то, пробачте, звучить трохи дивно. Як ви це собі уявляєте? Ми заявили Толкієна, а змусимо всіх грати в колонізацію Південної Америки?
Далі по ваших питаннях... Як ми плануємо попередити недозаїзд? У нас нема для цього спеціальних заходів. Проте навіть якщо гравців буде трохи менше, ніж ми плануємо, то гра все одно відбудеться, бо це не так суттєво. Наш принцип - не кількість, а якість. Випадки з людьми трапляються всякі, і всяке буває. Доречі, звідки така інфа, що зараз більшість ігор страждає від відсутності гравців? Зазвичай буває навпаки  ).
Що ж до політики стосунків з гравцями - читайте правила. Там усе написано - чесно і відверто.
Ось так. Все, що ми вважали за потрібне сказати людям, вже висить у цьому розділі форуму, і буде поступово з'являтися - за потреби.
Доречі, наприкінці майстерської декларації є наші контакти, також наші контакти можна подивитися в профілях на форумі, тож якщо щось залишилося незрозумілим - ласкаво прошу до співбесіди:))). Ми з Меб буваємо в мережі частіше, ніж сильна половина МГ.

0

5

Дякую за відповідь.:)
Але якщо питання виникло - значить, так і буде, і нам корисно, і вам цікаво... Просто на форумі зараз, я так розумію, "перше коло", вони і так все знають. Я ж належу, скоріше, до третього "знайомі знайомих знайомих". Треба ж знати, кому довіряєш, їдучи затридев’ять земель...
Імена всіх ігротежніків - справді, не обов’язково. Достатньо, що вони будуть, і ще не бачила гри, де б їх було забагато ;) Чула трохи відгуків про "Казки Старої Англії" - здебільшого схвальні, чого бажаю вам побільше і в майбутньому...
  Щодо "успішного" - написаль автоматично, скоріше, "реального" Нажаль, ще пам’ятається прецендент з "ХІ, якої не було", здається, 98  чи 99 рік під Києвом. Тому зараз, як я розумію - ви ручаєтесь своїм чесним ім’ям, яке шануєте - цього досить. Але ближче до гри хотілося б момент з полігоном знати конкретніше - власне, тоді і перепитається.
  Що ж до дотримання теми - тут і уявляти не треба :(. Чи не було, коли люди їхали грати Японію , а відбувалась Матриця; або на гоголівській Україні різалися в вампірятню... Досі вистачало , як "майстерських напрацьовок", так і "індивідуального чи командного бачення гравців". Якщо з першим простіше, треба просто узгодити сюжет між собою і бути чесними, то з "телепузиками" можуть бути складнощі.  Втім, при вашому ставленні до заявок, сподіваюсь, ймовірність таких персів наближатиметься до 0.
  Щодо недозаїзду - тема знайома за власним досвідом. Останні роки псує багато ігор. Причому "трохи менше" інколи обертається 1/2 - 2/3 гравців, з ключовими гравцями і ігротехніками включно :(. Дехто з майстрів мав запасні варіанти або креативні рішення - і інри відбувалися, а в деяких випадках розводили руками"ми ж не винні" - і все летіло шкереберть. Добре, якщо ви все це обминете.  А до речі, на скільки людей планується гра?
За контакти - дякую, якщо виникне потреба - обов’язково скористаюся. Але ж ці питання стосуються гри, думаю, на форумі їм саме і місце.
І ще таке. Не знаю, можливо теж десь випустила з уваги. Яка планується гра?
Тобто, за написаним я поки що бачу чистої води антуражку: красиві прикиди, час на їхнє перевдягання "ми в домашньому не воюємо, почекайте пів-годинки" ;), безліч антуражу, красивий відіграш, танці, домашні заготовки обрядів... Розміренне духовне життя персонажів... Це добре. такі ігри справді потрібні.
Але чи будуть якісь напруги, конфлікти, точки вибору - щоб навіть пересічний персонаж щось міг для себе вирішити. Якісь спонукання до вибору і дій? Бо мані зараз не очевидна мета хітів і плюшок, окрім як сказати"За класний прикид, чисту стоянку, справжню наковальню, та вдома відрепетируваний обряд на кінець гри я мала 12 хітів , 5 артефактив і 21 плюшку - я крута!":
Тобто, на це питання можна відповідати не зараз, а пізніше - але все ж таки хотілося б почути відповідь. ;)

0

6

Гм.. Вдома репетируваний обряд - це класно, але хіти та інше даються та знімаються також за активні дії команди чи її пасивну бездяільність. Що ж до подій - торгівля, війна, подорожі та пригоди - всього буде вдосталь. Світ Толкієна - це насправді суцільний вибір та суцільних шлях до чогось більшого, ніж ваше власне життя. Але стояти над кожним та штовхати в поперек ми не можемо. Єдине, що ми вимагаємо - це відповідності світові Професора. Це напрямок, завданий для гри. А там життя було духовним, та аж ніяк не розміреним. Які вибори ми вам запропонуємо? Гра запропонує. Коли зіштовхнуться інтереси, персні, королі та воїни. Якщо потрапите в світ мертвих. Якщо кудись підете за поріг локації. Не переживайте:). Проте що з цього вийде - не знаємо, це і від вас залежить.
Заявки справді відбираємо дуже прискіпливо - поспитайте, хто вже переписував двічі и відловлював нас із запитаннями. Тож це і є фільтр, крізь який сподіваємося відсіяти матриць та самураїв. Гра планується на 350 осіб, з чого виходять чисельні розкладки по командах. Якщо десь буде дисбаланс, в нас заплановано засоби для його згладження. Що ж до ключових... Іноді їх справді буває ніким замінити. Дублювання - це чудово, але ви погодилися би готуватися так само суворо, як основний виконавець, і майже стовідсотково не грати вистраждану роль?
Що ж до полігону, то ми не будемо викладати місцезнаходження майже до останку - думаю, ви нас зрозумієте. Крім іншого, полігони варто все ж таки роздивлятися навесні, коли вже сніг зійшов. І лише коли місце обране, ми пишемо свої папірці та йдемо до міліції, санепідстанції та селищної ради:).

0

7

Дорогая Коломбина!

Я так подозреваю, что про нас ты узнала из уст наших добрых друзей из Галицкого Льва. На твои вопросы Юля уже ответила очень подробно, я только хотела бы уточнить. По поводу игровых заморочек, плюшек и прочая - мы подозреваем, что для игры приготовили уже достаточно много интересных сюжетных ходов, раскрывать которые не вижу смысла - все будет на полигоне. Месторасположение полигона - Харьковская область, более точно не указываем из соображений безопасности - есть некоторое количество "игроков", котоых мы по определенным причинам не желаем видеть на игре. Для того, чтобы был накал и активное сюжетное действие, усилий одних мастеров мало - для этого нужно желание и подготовка игроков, которые и делают игру насыщенной и нетривиальной. Если есть желание узнать о нас подробнее - на этом форуме выложена информация про те мероприятия, которые мы проводим. Про архивные материалы пока так сказать не могу - сайт нашего клуба находится в разработке, информация появится чуть позже - там будут и фотографии, и отчеты с игр, которые мы делали и на которых мы были, и собственно, наши официальные документы - Устав клуба. Если есть желание приехать на игру - будем очень рады видеть вас и обещаем теплый прием и максимум комфорта - мы стараемся подобрать полигон для игры таким образом, чтобы игроки могли и воды нормальной попить, и искупаться, и в населенный пункт сходить не далее, чем километра за 3 - если продукты кончатся или нужно будет что-либо еще. Обязательно на полигоне будут присутствовать медики и представители милиции. Так что - пишите заявки и приезжайте к нам на игру!

+1

8

Мэб написал(а):

Я так подозреваю, что про нас ты узнала из уст наших добрых друзей из Галицкого Льва.

A. Цікаво, чому б це?  :angel:
Б. Коломбіно, хто ви й звідкіля?

0

9

Йой, а мені теж тепер цікаво - хто ж про нас так гарно говорив українською мовою?

0

10

Я, а шо?  В мене гарна мова! І я теж!

0

11

Самі ви маленький гобіт! Я уже великий! і не так щоби й гобіт, а скоріше зовсім і негобіт, і взагалі, ходжу по полігону, гриби збираю, а тут всякі у шторках з штапіками бігають....

0

12

От курва, я так і знав... тільки написав і машинка вже вухастою єльфн..ою обізвала, замість гобіта! за що? я ж лишень на Ангмарці2003 цирданом-цизлом був, і на КТ 25 кг заліза в аварятнику тягав... А ви так зразу

0

13

Конан, сонце ти наше незаходяще, тобі не тіки ельфом вухастим доведеться бути, тут такий одмін суворий, він ТАКИХ статусів понаписував - просто жах :lol: . Але це не є проблемою - якщо хочеш персональний статус - пиши, вона змінить ;)

+1

14

2 Конан: В тебе ще попереду суворим гномиком та дивним орком бути...
Готуйся загодя...
Чи попередь персональним статусом... :)

0

15

Здравствуйте, уважаэмые мастера! Заранее прошу прощения за неосведомленность, я только сегодня зарегистрировался. Вообще то заявку я прислал чуть более месяца назад (ХОРСТ, гвардеец Больга), но я не по этому поводу. Скажите пожалуйста, какова сумма взноса (если это не страшная тайна), что входит в её смету (например, оплата санэпидемстанции, общих продуктов, пожарников и т.д.) и входит ли во взнос индивидуальная страховка на от несчастных случаев или травматизма (тема животрепещущая и злободневная). Коломбіна, ХІ-98 справді не було. Шкода, я мався їхати туди назгулом.
Благодарю за внимание. Удачи! Берегите себя!!!! ^_^

0

16

Санэпидстанция, врач, договорённость с ближайшей больницей, лесничеством, милицией и т.п. службами будет, как и в прошлый раз. Ессно, будет полигонная аптечка. Будет браться проба воды в источниках, из которых предстоит пить, и отвозиться в санстанцию на проверку.
Страховка у нас не предусмотрена. Если кто хочет застраховать жизнь и здоровье, это можно сделать без нас.
Сумма взноса ещё не посчитана.

0

17

Мерси! Удачи! Берегите себя!!! ^_^

0

18

Здравствуйте всем. скажите, а когда же появится тема для темного блока, что б там можно было выяс7нить все вопросы с мастером?

0

19

Давайте я сейчас её открою, вы будете туда писать, а сэр Ги как появится - ответит на ваши вопросы.

0

20

Спасибо Юля

0

21

Еще хотелось вот о чем спросить и поговорить. Насколько понятно из всего выше сказаного, то игра будет только по "Хоббиту" и все персонажи только из этой книги. А как же быть со всем Средиземьем? ведь насколько я понимаю, цель всех устраиваимых игр, если толко не конкретно маневры, то это воссоздания мира, или я ошибаюсь? и насколько видно из мастерской декларации, то как раз создание мира и быта и есть цель этой игры. но тогда возникает вопрос: а как же быть с жителями Рохана, Гондора и других стран в мире Толкиена? Ведь они тоже имели не маловажное значение в эту эпоху, и события у них тоже не маловажные происходили, только Толкиен их не расписал или не успел, что очень жаль. Хотя описание все же небольшое есть в хрониках. Вот теперь возникает вопрос, а почему не дать локации и для этих государств? представляеете какой мир можно было воссоздать!!! одни в походе, другие плетут интриги, третьи ищут всеми силами кольцо, четвертые торгуют, пятые заняты производством чего угодно, шестые готовят армию для вторжения, дивные ищут смысл жизни и т.д и т.п. только представте какой размах может получить игра!!! вот если бы на КТ не побоялось приехать больше роливиков, вот тогда б игра была вообще бомба. хотя мне и нашему клубу и так понравилась, кто хотел тот воевал, кто хотел тот играл, а некоторые совмещали и то и другое (мастер Бо подтвердит). но сейчас не об этом.
Так вот уважаемые мастера, это предложение, как вы к нему отнесетесь - дело Ваше, но было бы не плохо создать полный мир. игра получилась бы очень сильной. По крайней мере это бы очень расширило границы и дало возможность поиграть людям, тем кто не видит себя персонажем из населения которые есть на данный момент.
С ув. Diacon.

0

22

Хм.. Понимаешь, мы не хотим такого масштаба - во-первых, мы ещё не готовы браться за совсем уж большую игру, во-вторых, основные судьбоносные для мира события сосредоточены в эту эпоху именно в данной местности. Конечно, Рохан, Гондор и т.д. - это классно, но мы сознательно ограничили список локаций теми, что вписываются в географию похода, и полагаем, что игроки найдут там, чем заняться.  И также надеемся, что все перечисленные вами события - и война, и торговля, и политика, и магия, и поиски смысла жизни - вполне найдут себе достаточно места в нашей ограниченной географии.
КТ, возможно, кому-то и понравилась, но все игры разные, не так ли? на КТ было так, а у нас - чуть по-другому.

А вот что персонажи только из "Хоббита" - неправда. В "Хоббите" совершенно не действуют ни люди-лесовики, ни Дол Гулдур (они только упоминаются), ни большинство раздольских персонажей, ни гномьи караваны, ни много чего ещё. Сюжет "Хоббита" линейный, и если бы мы вздумали ограничить свои возможности до такой степени, нам пришлось бы делать сюжетку для тринадцати, чего не наблюдается.

Конечно, у жителей "сопредельных" земель тоже происходили немаловажные события - но это, как говорится "совсем другая история". А вот какие немаловажные события произойдут на этой игре по локациям - история как раз наша, и они совершенно не обязательно будут связаны с Походом и Кольцом так уж непосредственно.

0

23

Спасибо за ответ. Возможно вы и правы. вижу громадный плюс вот в чем - темному блоку предоставляется прекраснейшая и огромнейшая возможность поиграть, именно поиграть, а не только выносить кого то!!! за это спасибо!!! потому и хочу поехать темным, очень уж соблазнительны возможности. а вот кем именно не скажу, только в заявке, если вы ее конечно примете.

0

24

Мы все (думаю, в этом вопросе я могу смело расписаться за всю мастерскую группу) будем очень рады, если тёмный блок будет играть. И я вообще не очень понимаю, чем он в этом смысле должен отличаться от светлого.

0

25

извините за назойливость, а кто из мастеров собирается ехать на Чугункон? в живую проще обсуждать многие вопросы.

0

26

Думаю, презентацию игры на Чугунке точно будет проводить Мэб, а вот поедет ли сэр Ги (ваш, собственно, мастер) или Барбароид (мастер людей и гномов) - не знаю. Меня, увы, не будет.

0

27

Diacon написал(а):

извините за назойливость, а кто из мастеров собирается ехать на Чугункон?

Мэб будет точно, разве что умрет по дороге  :D  , Барбароид и Ги тоже процентов 90, что будут - во всяком случае, они меня обнадежили в этом вопросе. Презентация игры будет проходить 26 января, в промежуток между 11 и 16 часами, где и в котором часу точно, будет указано в расписании непосредственно на Чугунконе. Так что - приходите, пообщаемся :)

0

28

Здравствуйте!
Хотелось бы уточнить: а кто кем едет?
В смысле, очень хотелось бы видеть адекватный список заявок. Заявлялись какие-то команды, а на какие роли? Или только одиночки?
Спасибо заранеее за своевременный ответ)

0

29

Дзиньзиля написал(а):

В смысле, очень хотелось бы видеть адекватный список заявок.

Да, это очень важно! Ну, как миниму, полезно и интересно!

0

30

Мастер, даешь список заявок!

Мы ж не просим раскрывать мастерские тайны...  :flirt:

0


Вы здесь » "Темора" » Поход за сокровищем » Ещё вопросы к мастерам.